SDR-960 SDR-960-48 SDR-960 48V Power Supply 960W 20A
★★★★★ 4.8 18 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by kurabimarble.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 18
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Switching power supplyIs_customized : NoModel Number : SDR-960-48
  • Switching power supply
  • Switch power supply
Department unisex-adult
Item Weight 1.76 ounces
Manufacturer GIFDTXOOU
Item model number GIFDTXOOU
Product Dimensions 0.39 x 0.39 x 0.39 inches
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.8 out of 5
★★★★★
18 ratings | 7 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
87% (16)
4 stars
2% (0)
3 stars
1% (0)
2 stars
0% (0)
1 star
10% (2)